Budowlane wizytówki Gdańska stawia Indai. Jakie są opinie o deweloperze?

0
446
Deweloper Indai trojmiasto 4

Trójmiejski rynek nieruchomości przeżywa rozkwit. Apartamenty w Gdańsku, Gdyni i Sopocie osiągają atrakcyjne ceny, są inwestycyjnym celem wielu osób i przede wszystkim znaczącą wpływają na rozwój aglomeracji. Wiele obiektów jest nagradzanych, co jeszcze bardziej przyciąga lokatorów. Realizacje dewelopera Indai są tymi, które wyraźnie wyróżniają się na trójmiejskim rynku nieruchomości. Dlaczego? Sprawdzamy.

Wysoka jakość budownictwa i poszanowanie tradycji architektonicznych

Te dwie cechy wyraźnie wyróżniają styl budownictwa dewelopera Indai, obecnego na trójmiejskim rynku nieruchomości od 1998 roku. Współczesne projekty są bardzo nowoczesne, progresywne, wykonywane z użyciem najlepszych technik budownictwa, ale przy tym wyróżniają się zachowaniem architektonicznego kunsztu, wzornictwa historycznego, podkreślają walory okolicy. A jak wiadomo, Gdańsk – na tle całego Trójmiasta – wyróżnia się piękną, bogatą w historię architekturą.

Deweloper Indai trojmiasto 3

Realizacje: Kamienice H. Kołłątaja, Willa H. Kołłątaja

Flagowe inwestycje premium w Trójmieście ostatnich lat, oprócz wielu lokali użytkowych, to dla dewelopera Indai Kamienice H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu oraz Willa H. Kołłątaja. Te pierwsze obiekty to popisowy przykład rewitalizacji zabytkowych kamienic i przywrócenie im praktycznej funkcji, wkomponowanie w historyczną bryłę obiektów nowoczesnych apartamentów, a do tego ożywienie bezpośrednich terenów przylegających do Kamienic.

Inwestycje Premium Gdańsk

Kamienice H. Kołłątaja stały się wizytówką nie tylko umiejętności samego dewelopera, ale ogólnie Górnego Wrzeszcza. Trafiona lokalizacja, projekt zakładający użycie materiałów budowlanych premium, wysoka jakość wykończenia, odseparowana hala garażowa jako „bonus” dla klientów, teren zielony zaprojektowany przez architekta krajobrazu, jasne, przestronne apartamenty, funkcjonalność lokali – to wszystko złożyło się na szereg pozytywnych opinii o Indai.

Opinie lokatorów – cenią sobie spokój i komfort

– Lubię spokój i komfort życia, ale lubię też bliskość miasta. Mieszkanie w Kamienicach H. Kołłątaja od początku zdawało się zaspokajać moje oczekiwania – ocenia pani Magdaleny, która mieszka w jednej z kamienic.

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 3

Wysoko oceniany jest też design apartamentów od Indai. – Wykończenie wnętrz pomieszczeń w apartamencie jest bardzo wysokie i to przekonało mnie do zakupu. W dzisiejszych czasach trudno o dobrych fachowców, więc zależało mi, żeby dostać klucze od mieszkania, w którym będzie wykonanych jak najwięcej prac – to opinia o deweloperze Indai od pana Karola.

Dla wielu osób ważne jest nie tylko jak wygląda apartament, ale jak przebiega proces zakupu. – Na mojej głowie było niewiele, sporo formalności załatwiły uprzejme panie w biurze dewelopera. Wszystko przejrzyście i bez ukrytych kruczków – tak komentuje pani Anna.

Inwestycje premium Trójmiasto

Opinie w branży. Nagroda „wisienką na torcie”

Opinie lokatorów są najważniejsze, ale dla deweloperów cenne jest też zdanie całej branży budowlanej. Indai może pochwalić się nagrodą drugiego stopnia w konkursie „Budowa roku” w kategorii „obiekty mieszkaniowe i budynki o wartości do 20 mln złotych” organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. 32. edycja prestiżowego konkursu była o tyle ważna dla Indai, że nagrodzonych zostało łącznie 35 firm deweloperskich i samorządów terytorialnych, co w stosunku do liczby wszystkich tego typu podmiotów w kraju jest prawdziwie „VIP-owskim” wyróżnieniem dla laureatów. Jak uzasadnia organizator konkursu: „Nagrodzone obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.” Kapituła nagrodziła oczywiście wspomniane Kamienice H. Kołłątaja.

Budowa Roku Kamienice H Kollataja

Zobacz również:

Planujesz kupno apartamentu lub mieszkania w Trójmieście? Postaw na dewelopera INDAI

Indai Deweloper Trójmiasto – kontakt

Aleja Niepodległości 645B
81-855 Sopot
58 573 34 00
biuro@indai.pl