Nowe inwestycje deweloperskie w Gdańsku Południe

0
2933
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon1 1024x691
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon1 1024x691

Południowa część Gdańska to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów miasta. Z każdym rokiem powstaje tu coraz więcej osiedli i poszerza się lokalna infrastruktura.

Zalety nieruchomości w Gdańsku Południe to zdecydowanie ceny lokali oraz lokalizacja – niedaleko centrum,  jednocześnie z zachowaniem kameralnego, sielskiego klimatu.

Obecnie powstaje tu kilka nowych inwestycji wartych uwagi. Osoby szukające swojego wymarzonego „M” w tej części miasta,  mogą zapoznać się z ofertą kilku deweloperów. Są to m.in.:

Osiedle Fotoplastykon dewelopera Polnord – powstaje w Rębowie, w spokojnej okolicy pełnej zieleni, w otoczeniu wzgórz. Nie brakuje tu terenów rekreacyjno sportowych oraz punktów handlowo – usługowych. Pierwszy etap budowy to trzy pięciokondygnacyjne budynki, natomiast w drugim powstaną dwa obiekty czteropiętrowe i jeden trzypiętrowy. Lokatorzy mają tu do wyboru mieszkania od kawalerek po lokale 4 pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach. Budynki z drugiego etapu będą znajdowały się blisko zbiornika retencyjnego Świętokrzyska II.

Zielony Widok – Robyg– osiedle powstaje w Gdańsku Szadółkach. Łącznie będzie to 10 budynków cztero i pięciopiętrowych. W pierwszym etapie oddanych będzie 58 lokali.

Zalety osiedla to lokalizacja – blisko terenów zielonych i bardzo dobrej komunikacji do wszystkich części Gdańska. W najbliższej okolicy nie brakuje punktów handlowo – usługowych – sklepów, placówek edukacyjnych, salonów urody itp.

Wilga Park dewelopera Margo – powstaje przy ul. Ptasiej w Gdańsku Chełmie. Atuty osiedla to lokalizacja – blisko śródmieścia i z rozbudowaną infrastrukturą we własnym obrębie. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, siłownie, basen, korty tenisowe, placówki medyczne i edukacyjne.

Osiedle docelowo ma składać się z 66 mieszkań w trzech budynkach czteropiętrowych. Na ostatnich piętrach powstaną przestronne tarasy natomiast na parterze- ogródki.

–  Osiedle Kasztanowe NECON Deweloper – inwestycja powstaje w dynamicznie rozwijającej się okolicy – Borkowie – w otoczeniu punktów usługowych, obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych.  W bliskiej odległości znajdują się przedszkola, a niedawno powstała nowa szkoła.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-7-1024x705

Atuty lokalizacji to oddzielenie od wielkomiejskiego zgiełku przy jednocześnie zachowanej bliskości do centrum Gdańska.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-deweloper-necon-1024x749

Osiedle Kasztanowe to trzy budynki czteropiętrowe z mieszkaniami od dwóch do pięciu pokoi. Lokale na parterze będą połączone z ogródkami o powierzchni nawet 240 m2, a na wyższych kondygnacjach powstaną przestronne tarasy.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon1-1024x691

Nazwa osiedla łączy się z projektem – na terenach wspólnych posadzone zostaną kasztanowce, które  zapewnią spokojne, zacienione miejsce do wypoczynku.

Mieszkania w ramach inwestycji Osiedle Kasztanowe spotkały się z dużym zainteresowaniem! Na sprzedaż zostało już ostatnie mieszkanie na parterze o powierzchni 67,5 m2. Posiada ogród o pow. całkowitej 50 m2 i już dziś jest gotowe do odbioru. Do mieszkania należy komórka lokatorska, a przyszły właściciel ma możliwość kupna miejsca parkingowego w hali garażowej. Może to właśnie Twoje przyszłe „M”?

– Osiedle Lazurowe – PB Kokoszki – niedawno oddane do użytku, znajduje się w Gdańsku Łostowicach. Lokalizacja zapewnia sprawną i szybką komunikację z centrum miasta oraz obwodnicą. W okolicy nie brakuje łąk, lasów i miejsc idealnych do wypoczynku. Bardzo rozbudowana jest lokalna infrastruktura. Niedaleko znajdują się   sklepy, przychodnia, szkoła oraz poczta.

Osiedle Lazurowe to mieszkania jedno, dwu i trzy pokojowe w dwóch budynkach czterokondygnacyjnych o nowoczesnej architekturze.

Gdańsk Południe to obecnie najchętniej wybierany obszar do zamieszkania. Konkurencyjne ceny lokali, dobra komunikacja, przyjazne otoczenie i wciąż rozwijająca się infrastruktura, sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania właśnie tutaj.

Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie najnowszych inwestycji  pomoże Wam w podjęciu decyzji i zachęci do zapoznania się z bardziej szczegółowymi ofertami wspomnianych deweloperów.

Zobacz również:

Nowe mieszkania blisko Tczewa