Pralnie w Gdańsku Południe

0
3889
wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade 1
wyposazenie pralni pralki przemyslowe skantrade 1

Korzystanie z pralni z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Powodów, dla których wybieramy się takich miejsc jest wiele, ale głównie chodzi o większą świadomość i ekologiczne podejście do czyszczenia tkanin bez szkodliwego działania na środowisko. 

wyposazenie-pralni-pralki-przemyslowe-skantrade-2

Z pralni korzystamy również z bardziej oczywistych przyczyn – po prostu nie wszystkie materiały można prać w zwykłej pralce, ponieważ uległyby zniszczeniu.

Wyposażenie pralni

wyposazenie-pralni-pralki-przemyslowe-skantrade-1

W dużych miastach bardzo szybko przybywa nowoczesnych punktów, w których możemy zostawić swoją odzież i inne tekstylia z gwarancją najwyższej jakości usług. Wyposażenie pralni tego rodzaju to zaawansowane technologie, dzięki którym materiały nie tylko są oczyszczone i odświeżone, ale również wzmocnione.

wyposazenie-pralni-pralki-przemyslowe-skantrade-6

W Gdańsku Południe wśród najbardziej polecanych pralni wymienić można m.in.:

  • TOP Pralnie – ul. Jabłoniowa 20 – punkt należy do ekskluzywnej sieci pralni samoobsługowych. W ofercie mamy pranie wodne, Eco Wash oraz pranie chemiczne.
  • Pralnia Eko Laguna – ul. Staropolska 32 w Centrum Kowale – pralnia należy do sieci punktów ekologicznych. Uwzględniane są tutaj potrzeby alergików, a w ofercie znajdziemy: pranie wodne, usuwanie plam, magiel, apreturę – czyli proces uszlachetniania tkaniny, prasowanie, impregnację i krochmalenie.
  • Pralnia Norel – ul. Bulońska 12D – pralnia z wieloletnią tradycją, działająca od 1994 roku. Używane tu pralnice z serii Lagoon Electrolux Professional posiadają certyfikat Woolmark. Oferta Norel to: pranie chemiczne, pranie wodne, pranie ręczne, usługi detaszerskie, czyszczenie skór, odświeżanie, prasowanie, krochmalenie i maglowanie.
  • VIVA Ekologia – ul. Cienista 30 – pralnia z tradycjami, korzystająca z najnowszych technologii. W ramach usług możemy liczyć na: apreturę, czyszczenie chemiczne, czyszczenie dywanów, impregnację, pranie wodne, renowację i impregnację odzieży skórzanej, system IBW – innowacyjny system prania w wodzie odzieży i skór. Firma oferuje również specjalne usługi dla firm, usługę VIP.

wyposazenie-pralni-pralki-przemyslowe-skantrade-5

Wyposażenie pralni w wyżej wymienionych punktach to innowacyjne rozwiązania, które gwarantują najwyższą jakość usług przy spełnieniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. Co równie ważne, wszystkie miejsca są ekologiczne i nie szkodzą środowisku naturalnemu, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.