B13 Restaurant&Bar – idealne miejsce na imprezę okolicznościową w Gdańsku!

0
621
Restauracja nad morzem Gdansk B13 5

Jeśli szukasz idealnego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Gdańsku, warto zwrócić uwagę na B13 Restaurant&Bar. Ta restauracja położona nad morzem w Jelitkowie jest doskonałym wyborem zarówno na planowane wydarzenia, urodzin, jak i na spontaniczne wypady.

Oferta B13 Restaurant&Bar

Planując urodziny, komunię, stypę czy spotkanie biznesowe, goście oczekują kompleksowej obsługi. Chcą skupić się na sobie i w pełni cieszyć się wspólnym czasem. W B13 Restaurant&Bar tak właśnie się dzieje. Imprezy okolicznościowe organizowane tutaj to nie tylko pyszne jedzenie (chociaż restauracja jest znanym miejscem dla smakoszy). To także profesjonalna oprawa i spełnienie wszystkich życzeń gości. Oferta B13 na urodziny i imprezy okolicznościowe obejmuje:

  • Stworzenie dekoracji i aranżacji dostosowanych do charakteru wydarzenia,
  • Możliwość organizacji muzyki na żywo, występów komików, animatorów dla dzieci czy klaunów,
  • Ciągłą obsługę przez doświadczonych kelnerów,
  • Możliwość rezerwacji całej restauracji na wyłączność,
  • Dostępność noclegów dla osób z daleka dzięki współpracy z Villą Bałtycką.

Restauracja nad morzem Gdansk B13 4

Impreza okolicznościowa razem z noclegiem? W B13 Restaurant&Bar to możliwe!

Nie pozwól, aby cokolwiek stanęło na przeszkodzie w przybyciu gości na Twoją imprezę okolicznościową. W B13 Restaurant&Bar możesz połączyć ją z noclegiem w pięknym miejscu, blisko plaży w Gdańsku Jelitkowie. Restauracja współpracuje z Villą Bałtycką, hotelem oferującym widok na morze. To gwarantuje wygodę oraz niezapomniane wrażenia dla Twoich gości. Kto by odmówił takiego noclegu? Zaproś kogo chcesz i ciesz się pełnią wydarzenia bez żadnych ograniczeń!

Restauracja nad morzem Gdansk B13 3

B13 Restaurant&Bar to nie tylko imprezy okolicznościowe w Gdańsku

B13 Restaurant&Bar to nie tylko miejsce na imprezy okolicznościowe! Restauracja w Gdańsku nad morzem przyciąga setki turystów oraz mieszkańców Trójmiasta, a to za sprawą swojej lokalizacji oraz klimatu. Przyjezdni doceniają bliskość morza oraz atmosferę Gdańska i Sopotu jako nadmorskiego kurortu. Mieszkańcy Trójmiasta natomiast traktują B13 Restaurant&Bar jako ucieczkę od codziennych problemów.

Dzielnica Gdańsk Jelitkowo słynie z kameralnych alejek, co pozwala na spacer połączony z kolacją nad morzem. Restauracja znajduje się bowiem przy samej plaży, co stanowi idealną okazję do odpoczynku i poczucia powiewu bryzy morskiej.

A Ty co wybierzesz? Spontaniczny wypad czy zaplanowana impreza okolicznościowa w Gdańsku Jelitkowie?

Restauracja nad morzem Gdansk B13 1

Jeśli chcesz spędzić miło czas w B13 Restaurant&Bar, to nie musisz czekać na okazję w postaci imprezy okolicznościowej. To miejsce przyciąga turystów i mieszkańców Trójmiasta dzięki swojej lokalizacji i wyjątkowemu klimatowi. Jeśli już byłeś tam wcześniej, wiesz, że warto tam wrócić. A jeśli nie, to nie czekaj zbyt długo i zarezerwuj stolik już dziś. Na stronie internetowej restauracji znajdziesz kontakt do obsługi, która chętnie odpowie na Twoje pytania.

Zobacz również: Wybór lokalu na impreze okolicznościową w Gdańsku

Imprezy okolicznościowe w Gdańsku Jelitkowie – kontakt do B13 Restaurant&Bar

Adres: Ul. Bałtycka 13, 80-341 Gdańsk
Tel: 58 585 40 20
E-mail: b13@b13restaurantandbar.pl