Kielnieńska 33 – nowoczesne budownictwo w rozwojowej dzielnicy Gdańska

0
717
Kielnienska 33 Gdansk Osowa Necon 10

Nowoczesne mieszkania o różnym metrażu i lokale usługowe – to wszystko znajdzie się w powstającym właśnie budynku przy Kielnieńskiej 33 w Gdańsku. Necon inwestuje w jednej z ciekawszych części miasta i już teraz zaprasza do kontaktu, bo lokale w nowym obiekcie rozchodzą się jak świeże bułeczki. 

Jeszcze trwa ostatni etap budowy osiedla Młode Stanisławie blisko Tczewa, a już Necon przystąpił do kolejnej ciekawej inwestycji. Kielnieńska 33 będzie nowoczesnym obiektem z dziewięcioma mieszkaniami w trzech różnych metrażach – od 36 m2 do 58m2 oraz dwoma lokalami usługowymi. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do balkonu oraz komórki lokatorskiej. Na lokatorów będą czekały również miejsca parkingowe na wydzielonej przestrzeni. Na każde piętro budynku dojedzie cichobieżna winda, a sama klatka schodowa także wybudowana została w systemie, który gwarantuje wyciszenie dźwięków dobiegających z klatki do mieszkań. Na stronie internetowej dewelopera już można przyjrzeć się wizualizacjom typów lokali oraz ogólnej bryle obiektu.

Kielnienska 33 Gdansk Osowa Necon 9 Kielnienska 33 Gdansk Osowa Necon 1

Bez wątpienia dużym atutem Kielnieńskiej 33 jest lokalizacja. Gdańsk Osowa to jedna z ciekawszych dzielnic tego nadmorskiego miasta. Jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych przez młodych ludzi, ma świetne połączenie komunikacyjne z różnymi częściami Gdańska. Niedaleko przebiega obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6. Do Osowej dojeżdżają też pociągi SKM, tramwaje i autobusy. To miejsce pełne nowo wybudowanych centrów handlowych, popularnych sieci marketów, modnych lokali gastronomicznych. W dzielnicy funkcjonuje sporo prywatnych gabinetów lekarskich, weterynaryjnych, punktów usługowych.

Kielnienska 33 Gdansk Osowa Necon 16

Necon Deweloper stawia na wysoką jakość wykonania obiektów, dlatego Kielnieńska 33 będzie kolejnym wzorcowym przykładem budownictwa premium. Potwierdzają to już zamieszkałe osiedla, jak Młode Stanisławie koło Tczewa, Osiedle Cztery Pory Roku na granicy Gdańska i Borkowa oraz Przystań Wygonin w Borach Tucholskich. Firma na pomorskim rynku deweloperskim działa od 2016 roku, a ogólnie w branży budowlanej od 1994 roku. Deweloper nie tylko stawia nowe obiekty, ale oferuje też pakiety wykończeniowe, by zdjąć z barków przyszłych lokatorów ciężar poszukiwania rzetelnych fachowców. Fundamentem firmy jest wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie fachowców i inżynierów oraz nowatorskie podejście do projektowania i wyznaczania trendów.

Aktualizacja

W ramach inwestycji Kielnieńska 33 dostępne są już mieszkania trzypokojowe o metrażu 51 – 58 m2. Ich odbiór w stanie deweloperskim będzie dostępny w I kw. 2023 roku. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 9 200 zł/m2.

Necon Deweloper kontakt:

ul. Tenisowa 76, 80-180 Gdańsk

Tel. +48 58 33 33 013
biuro@necon.com.pl