Mieszkania „pod klucz” blisko Tczewa. Osiedle Młode Stanisławie na ostatniej prostej

0
411
nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 2

Mieszkanie blisko morza, choć z dala od zatłoczonych latem kurortów. Czy to możliwe? Owszem, bo coraz więcej ciekawych osiedli powstaje na nadbałtyckiej prowincji. Nowe Osiedle Stanisławie blisko Tczewa to pogodzenie marzenia o mieszkaniu na spokojnym Pomorzu z jednoczesnym dostępem do ważnych węzłów komunikacyjnych i niezbędnych do życia punktów handlowo-usługowych.

Blisko Tczewa… czyli gdzie?

Tczew to ciekawe, niewielkie miasto na północy Polski. To właśnie w jego pobliżu, w rozwijającej się części Pomorza znany w Trójmieście i okolicy deweloper Necon zrealizował ważną, ciekawą wizualnie i atrakcyjną cenowo inwestycję – osiedle Młode Stanisławie. Osiedle zlokalizowane dokładnie 3 km od samego Tczewa dzieli raptem kilometr od wjazdu na austradę A1, do Starogardu Gdańskiego jest stąd 27 kilometrów, a do ścisłego centrum Gdańska – nieco ponad 30.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 11 nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 6

Jakość mieszkań, projekt, udogodnienia

Mieszkania blisko Tczewa, jakie zaprojektował deweloper, powstały z wykorzystaniem nowoczesnych i sprawdzonych technik budowlanych. Są wykończone niemalże „pod klucz”, a dodatkowe rozwiązania wykończeniowe są możliwe do zrealizowania przez inwestora po indywidualnym ustaleniu.

Nowe mieszkania na Osiedlu Młode Stanisławie szybko znalazły pierwszych lokatorów. Nic dziwnego, bo jest ich dużo, więc i oferta przyciąga ludzi młodych, ale też małżeństwa w jesieni życia chcących odetchnąć na przykład od zgiełku Trójmiasta. Budynków docelowo będzie 16 na osiedlu, a w każdym z nich 9 mieszkań. Na parterze umiejscowiono dwa mieszkania o powierzchni od 58 do 84 metrów kwadratowych wraz z przydomowymi ogrodami (do 400 m2). Na piętrze są cztery mieszkania (35,5-47,5 m2) z balkonami (powierzchnia 5 m2). Trzy mieszkania o powierzchni 47,5-54,5 m2 znajdują są na poddaszach. Łącznie w ofercie Necona są 144 mieszkania.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 5 nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 4

Jakie są dodatkowe udogodnienia? Dla lokatorów są przygotowane miejsca parkingowe na terenie osiedla bądź w podziemnej, bezpiecznej hali.

Zielona okolica i standard „pod klucz”

Młode Stanisławie blisko Tczewa jest odpowiedzią przede wszystkim na „bum” mieszkaniowy  , z którego czerpią młodzi ludzie szukający bezpiecznego i przyjemnego otoczenia, czyli terenów rekreacyjnych i sąsiedztwa z dostępem do ważnych punktów usługowych i handlowych. Są więc tu m. in.  sklep ogólnospożywczy przy osiedlu, a za nim całodobowa stacja benzynowa również ze sklepem. W samym mieście Tczewie otwarte jest centrum handlowe. Na dzieci czekają rozwinięte, atrakcyjne placówki oświatowe, dla całych rodzin – tereny zielonych i atrakcje turystyczne: Jezioro Godziszewskie (z kąpieliskiem), szlak turystyczny Ziemi Tczewskiej im. R. Klima i szlak Kociewski Tczew – Czarna Woda.

Są pierwsi lokatorzy na Osiedlu Młode Stanisławie

Z początkiem 2022 roku do pierwszych budynków wprowadzili się szczęśliwi lokatorzy. W kolejnym etapie powstały następne bloki i podziemna hala garażowa. Z dnia na dzień można obserwować kolejne postępy w pracach, a całe osiedle blisko Tczewa powstaje etapami. Necon wyszedł naprzeciw oczekiwaniom lokatorów i mieszkania można nabywać w wariancie premium, czyli wykończone „pod klucz”. W katalogu w biurze oraz w mediach społecznościowych i na stronie internetowej dewelopera obserwować można fotorelacje z placu budowy, wizualizacje i zdjęcia przygotowanych już mieszkań.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 3 nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 1

Nowe mieszkanie blisko Tczewa, a przede wszystkim blisko Bałtyku, może okazać się najlepszą inwestycją w najtrudniejszych czasach zarówno dla siebie i własnej rodziny, jak i pod atrakcyjny wynajem okazjonalny lub długoterminowy.

Necon Deweloper – kontakt

Tel. +48 604 487 38
Tel. +48 58 33 33 013
sprzedaz@necon.com.pl