BASIC Power – naturalna uprawa roślin

0
1735
Basic Power biostymulator 2
Basic Power biostymulator 2

Nowoczesne rolnictwo stawia sobie coraz większe wymogi. Chcąc dbać o jakość uprawianych roślin, coraz częściej stosuje się specjalne preparaty mające na celu wzmocnienie ich odporności. Dużą popularnością cieszą się biostymulatory.

Wśród nich można wyróżnić te całkowicie syntetyczne lub pozyskiwane w sposób naturalny. Ich rola to ochrona upraw przed stresem i negatywnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak grad, przymrozek, silny wiatr itp.

Biostymulator roślin Basic Power

biostymulator-basic-power-1

Wraz z rozwojem świadomości ekologicznej rolników i konsumentów, coraz częściej wybierane są biostymulatory naturalne. Jednym z lepszych jest preparat BASIC Power. Jest to produkt dedykowany rolnictwu konwencjonalnemu.

basic-power-biostymulator-dolistny-2

Jego skład opiera się na aminokwasach oraz wyciągach roślinnych działających antystresowo oraz ochronnie – przed suszą, gradem, obfitym deszczem itp. Zaletą biostymulatora BASIC Power jest fakt, że bardzo szybko wchłania się przez liście, ponieważ główny nośnik to aminokwasy. Użycie preparatu zapewnia większą wydajność i zdecydowanie wyższą jakość plonów.

Biostymulator naturalny Basic Power

basic-power-biostymulator-1

Dlaczego tak się dzieje?

Zwiększona produkcja i lepsza jakość to efekt procesów ekstrakcji, czyli dostarczeniu roślinom aminokwasów, które wykorzystują do wzrostu. Dzięki temu rośliny nie tracą energii metabolicznej na syntezę tych właśnie aminokwasów. Właściwości antystresowe również wynikają z obecności konkretnych aminokwasów, które dają możliwość przezwyciężenia głównych czynników abiotycznych – złego nasłonecznienia, nawodnienia czy nieodpowiedniej temperatury.

biostymulator-basic-power-1

Działanie antystresowe jest najbardziej skuteczne jeśli przewidzimy złe warunki – wysoką temperaturę, suszę itp. Dzięki temu można działać prewencyjnie. Oprócz tego BASIC Power jest nośnikiem składników odżywczych, czyli ma działanie transportowe, co również zawdzięczamy aminokwasom.

biostymulator-basic-power-2

Bardzo ważny czynnik to także zawartość azotu w produkcie. Jego udział jest niezwykle ważny w tworzeniu wielu związków organicznych o wysokiej wartości biologicznej. Zestawienie wyżej wymienionych składników sprawia, że preparat jest niezawodny i działa kompleksowo, stanowiąc szybki zastrzyk najbardziej potrzebnych i najłatwiej wchłanialnych mikroelementów. Efektem są mocne, obfite plony, niezależnie od warunków zewnętrznych.

Kontakt:

Biostymulatory Basic Power – www.basicpower.pl

583 209 990
www.grupa-zakupowa.pl
mail: biuro@grupa-zakupowa.pl
tel: 500 024 699