Rewelacyjne czapki i opaski ze słuchawkami Bluetooth

0
2198
czapki ze sluchawkami bluetooth 21
czapki ze sluchawkami bluetooth 21

Nakrycia głowy plus słuchawki? To znakomity pomysł, który sprawia, że słuchanie muzyki staje się niezwykle komfortowe, a odebranie telefonu w trakcie aktywności fizycznej nie zmusza do jej zaprzestania. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że sięgnie się po fantastyczne nakrycia głowy ze słuchawkami Earebel.

czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42 czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42 czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42

Bieganie i ulubiona muzyka w uszach, to niezwykle przyjemne połączenie. Słuchanie motywacyjnych piosenek znacznie zwiększa komfort każdej aktywności fizycznej. Niestety tradycyjne słuchawki nie spełniają wymagań biegaczy ponieważ często nie gwarantują odpowiedniej jakości dźwięku.

czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42

czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42 czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-13

Zdarza się także, że  słuchawki co chwila wypadają z uszu w trakcie treningu, co jest irytujące i nie pozwala wygodnie przeprowadzić treningu. Równocześnie kłopotem staje się odbieranie telefonów w trakcie ćwiczeń. Często jedynym rozwiązaniem było po prostu zrobienie przerwy w trakcie treningu. Teraz osoby aktywne mają inną możliwość!

Czapki ze słuchawkami bluetooth

Właśnie w celu unikania powyższych sytuacji, stworzono niezwykle nowoczesne produkty Earebel. Są to rewelacyjne czapki oraz opaski ze słuchawkami Bluetooth, dzięki którym prowadzenie rozmów telefonicznych i słuchanie muzyki w trakcie treningów wchodzi na najwyższy poziom komfortu.

Markę Earebel stworzyło dwóch niemieckich grafików, którzy w początkowej fazie działalności oparli się na tradycyjnych, ręcznie wykonywanych wzorach. Każdy, kto zdecyduje się na zakup nakrycia głowy Earebel, może wybierać spośród wielu najróżniejszych linii produktowych. Czapki dostępne są w wersji sportowej, zimowej, całorocznej, a także handmade.

Opaski ze słuchawkami bluetooth

Nakrycia głowy przygotowane przez Earebel różnią się od siebie choćby, z uwagi na wykorzystany rodzaj materiału, kolorystykę czy też właściwości użytkowe. Co więcej, jeżeli jakikolwiek z dostępnych wzorów nie spełnia oczekiwań, można skorzystać z opcji przygotowania własnych modeli. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które są indywidualistami ceniącymi niepowtarzalny styl.

czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42

Czapki oraz opaski Earebel są wyjątkowe nie tylko z uwagi na funkcjonalność. To również niezwykle ciekawe, różnorodne i modne fasony, które staną się idealnym dopełnieniem każdej garderoby dla osób, które wyjątkowo cenią sobie oryginalne rozwiązania, poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych gadżetów.

Czapki sportowe ze słuchawkami

Czapki Earebel wyposażone w znakomitej jakości słuchawki bluetooth będą pomysłem dla biegaczy, narciarzy, a opaski przydadzą się tym, którzy regularnie odwiedzają kluby fitness.

czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42 czapki-ze-sluchawkami-bluetooth-42

Produkty Earebel to najwyższa jakość i liczne korzyści:

  • funkcjonalność i wygoda podczas słuchania muzyki,
  • komfort w trakcie prowadzenia rozmów telefonicznych. Już nie trzeba ściągać rękawiczek, robić przerw w trakcie aktywności fizycznej,
  • doskonała jakość dźwięku,
  • produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem kolorystyki, jak i wzorów,
  • najlepszy design