Gran Holding – podnieś wartość swojej firmy dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie handlu!

0
1489
gran holding firma e1484992301699
gran holding firma e1484992301699

Jeśli jesteś przedsiębiorcom, któremu zależy na podniesieniu wartości swojej firmy, nawiązaniu i utrzymaniu długoterminowych relacji handlowych i fachowym wsparciu merytorycznym, powinieneś poznać ofertę organizacji Gran Holding!

Gran Holding firma

 gran-holding-opinie

Fundamentem jej działań jest współpraca handlowa, a kluczem do sukcesu stała się międzynarodowa sieć sprzedaży, liczne magazyny, rozbudowana sieć logistyczna oraz informacja handlowa.

gran-holding-oferta firma

Głównym założeniem Gran Holding jest inicjowanie i realizacja transakcji sprzedaży na rynkach o największym potencjale wzrostu. Dotyczy to szczególnie firm, których działalność wiąże się z nowymi technologiami i szeroko pojmowaną innowacją. Do każdego projektu Holding wnosi wartość dodaną w postaci kapitału, konkretnej wiedzy i znajomości lokalnych rynków.

Firma Gran Holding oferta

Całokształt działalności idealnie obrazuje koncepcja „Smart Life”, zakładająca, że wszystkie podejmowane kroki maja zbliżać ludzi do zdrowszego, ekologicznego życia, lepszych warunków pracy, większej efektywności i świadomości w każdym aspekcie społecznym.

opinie-gran-holding firma

Holding wspiera również podobne idee: Internet of Things , Smart Grid,Smart Metering, Internet Ludzi, Internet Usług czy Internet Danych.

Organizacja dokłada wszelkich starań, aby nowoczesne produkty, sposób postępowania i rozwiązania systemowe stały się fundamentem stabilnego wzrostu.

Firma Gran Holding opinie

gran-holding-oferta firma

Dbałość o to, aby wszystkie strategie sprzedażowe i zakupowe tworzyły kolejne szanse otwierające się na rynku światowych przedsiębiorstw, w czasach liberalizacji handlu międzynarodowego, zarówno w dziedzinie dóbr i usług sprawia, że Gran Holding zajmuje bardzo wysoką pozycję rynkową.

gran-holding-oferta

Wiąże się to również ze strategicznym partnerstwem, wytyczaniem nowych standardów jakości pracy i osiąganiem bardzo dobrych wyników finansowych.

Gran Holding to także gwarancja stabilnego wzrostu. Profesjonalny cross-selling, przejęcia, nowe podmioty oraz inicjowanie globalnych strategii – wszystko to sprzyja sprawnemu budowaniu łańcucha wartości w oparciu o międzynarodowe powiązania w zakresie optymalizacji połączeń handlowych.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Holdingiem, zachęcamy do kontaktu:

E-mail: gran@granholding.com

www.granholding.com