Maska treningowa – świetny sposób na polepszenie wydolności dla sportowców!

0
4448
File Nov 16 4 54 48 PM
File Nov 16 4 54 48 PM

Uprawiasz sport zawodowo lub amatorsko? Chcesz podnieś swoją wydolność, wzmocnić mięśnie oddechowe, zwiększyć pojemność płuc, spalać więcej kalorii? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem może okazać się trening w masce wydolnościowej!

Maska treningowa

maski-treningowe-wydolnosciowe-training-mask-2

maski-treningowe-wydolnosciowe-training-mask-1

Maski treningowe to hit w ostatnim czasie! Dzięki nim ćwiczenia staja się o wiele bardziej efektywne. Oczywiście kupując maskę musimy wybierać wśród sprawdzonych, bezpiecznych marek. Taką niewątpliwie są maski Elevation, które możemy kupić u ich bezpośredniego dystrybutora w Polsce – firmy Training Mask.

maski-treningowe-training-mask-2

maski-treningowe-wydolnosciowe-training-mask-3

maski-treningowe-wydolnosciowe-training-mask-3

Oferta Training Mask to maski i akcesoria renomowanej amerykańskiej marki. Są one dopracowane w każdym detalu tak aby zapewnić użytkownikom wygodę, skuteczność i bezpieczeństwo. Oprócz tego są ciekawe jeśli chodzi o estetykę i design.

maska-treningowa-do-cwiczen-training-mask-3

maska-treningowa-do-cwiczen-training-mask-2

Oferta Training Mask to:

Maski treningowe:

  • Training mask 3.0,
  • Training Mask 2.0 original,
  • Trainig Mask 2.0 Blackout

Akcesoria:

  • Sleeves – element stanowiący podstawę całej konstrukcji, który pozwala utrzymać maskę na twarzy. Sleeve wykonany jest z  neoprenu.  Dzięki temu maska treningowa jest lekka, wygodna i idealnie znosi nawet bardzo intensywne użytkowanie. Oprócz tego elementy te dostępne są w różnych wariantach jeśli chodzi o design. Jest to świetny sposób na spersonalizowanie swojej maski treningowej i dopasowanie jej do własnego gustu.,
  • Zawory – ich rolą jest regulacja przepływu powietrza, co sprawdza się m.in. w ekstremalnych warunkach  w górach. Oprócz funkcjonalności, zawory mogą stanowić również element estetyczny, dlatego można  wybrać spośród kilku wariantów – zawory w odcieniu platyny, złota, srebra lub czarne,
  • Torby na maski – lekkie, wygodne torby w różnych stylach, z materiału odpornego na zużycie, zapinane na zamek błyskawiczny. Dzięki nim można szybko zapakować swoje rzeczy po treningu.

Training Mask – Maska treningowa

maska-treningowa-tlenowa-training-mask-3

maska-treningowa-tlenowa-training-mask-3

Maski i akcesoria Training Mask to gwarancja efektywnych treningów i 100% bezpieczeństwa. Jeśli chcecie spróbować swoich sił w czasie ćwiczeń z profesjonalnymi maskami, zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem.

maska-treningowa-tlenowa-training-mask-1

maska-treningowa-tlenowa-training-mask-2