Naklejki ścienne dla dzieci – pomysł na aranżację pokoju

0
3285
naklejki na sciane dla dzieci do przedszkola sklep bobom 4
naklejki na sciane dla dzieci do przedszkola sklep bobom 4

Każde dziecko marzy o pięknym, kolorowym pokoju i swojej własnej magicznej przestrzeni do zabaw i wypoczynku. Jak wiadomo dzieci szybko rosną i zmieniają swoje upodobania oraz oczekiwania względem wyglądu pokoju. Nie musimy jednak za każdym razem zmieniać mebli, aby odświeżyć wnętrze. Dobrym pomysłem są naklejki ścienne dla dzieci, które mogą całkowicie odmienić charakter pomieszczenia.

Naklejki ścienne dla dzieci

naklejki-na-sciane-drzewo-sklep-bobom-6

Sopot z dzieckiem

Bardzo ciekawym projektem godnym poznania są naklejki na ścianę dla dzieci, które powstają w ramach projektu BOBOM. BOBOM to prace absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, które powstały w oparciu o obserwację dziecięcych potrzeb i zainteresowań.

Ich naklejki ścienne to urocze malowane stworzonka, które wprowadzą małych domowników w radosny nastrój, nawet jeśli za oknem będzie pochmurny dzień. Zestawy naklejek przedstawiają codzienne życie zwierzaków i ich niesamowitych przygód. W każdym zestawie znajduje się 19 elementów w różnych rozmiarach. W każdym zestawie znajduje się inna liczba naklejek.

Miarki wzrostu dla dzieci sklep Bobom

miarka-wzrostu-dla-dzieci-na-sciane-naklejka-sklep-bobom-4

W ofercie znajdziemy również naklejki – miarki wzrostu dla dzieci oraz zawieszki samochodowe. Magiczne BOBOMy to świetny element aranżacyjny w dziecięcym pokoju lub przedszkolu.

Zawieszki samochodowe do samochodu dla dzieci

Naklejki kropki, naklejki baloniki, drzewa, motywy zwierzęce – wszystkie w pięknych, żywych barwach, sprawią, że każde dziecko poczuje się jak w zaczarowanej krainie!

Naklejki kropki

Naklejki na ścianę dla dzieci to nie tylko element  estetyczny, ale również bardzo praktyczny ponieważ pobudza ich kreatywność i zdolność tworzenia od pierwszych etapów rozwoju dziecka – linearnośc, rozpoznawanie kształtów, po kolejnekolory, kontrasty, rozpoznawanie i nazywanie zwierzątek, imiona i opowieści.

Naklejki baloniki sklep Bobom

naklejki-baloniki-dla-dzieci-sklep-bobom-1

Rodzice mogą bez obaw zamówić BOBOMy dla swojego dziecka, ponieważ naklejki są bardzo łatwe w montażu i całkowicie bezpieczne dla maluchów. Nadają się nie tylko na ściany, ale również meble czy drzwi i inne powierzchnie płaskie.

Naklejki drzewa sklep Bobom

naklejki-na-sciane-drzewo-sklep-bobom-1