Natural Flow. Enklawa dla duszy, umysłu i ciała

0
916
Szkolenia Access Bars

Kto z nas nie chciałby być szczęśliwy, czerpać z życia co najlepsze, nie mieć trosk i potrafić kontrolować swoje myśli, uczucia i emocje? Brzmi jak życie idealne, a większość pewnie pomyśli: „Tak się nie da”. Poznajcie więc Maję Lesińską i jej centrum Natural Flow w Gdańsku, gdzie praca nad sobą przynosi zaskakujące efekty, rezultaty zabiegów i szkoleń zaskakują największych sceptyków, a natura wygrywa z wszelkimi nowymi odkryciami technologii. 

Postęp cywilizacji niesie za sobą wiele dobrodziejstw, ale i sprawia, że często czujemy presję, cierpimy fizycznie, nabywamy kompleksów w trakcie „wyścigu szczurów” i dążenia do zaspokojenia wszelkich kanonów piękna z okładek popularnych magazynów czy z telewizji. Wielu z nas traci radość życia, energię, wiarę we własne „ja”. Drogę do prawdziwej siebie już lata temu pokazała Maja Lesińska, założycielka centrum Natural Flow. Coraz częściej zaczęłam odczuwać ciężkość i brak komfortu, poszukiwanie lekkości w ciele i duszy, stało się dla mnie moim nowym kompasem tak mówi o początkach swojej drogi do siebie autorka konceptu Natural Flow.

Maja Lesinska Natural Flow Gdansk 2

Siła jest (nie tylko) kobietą

Założycielka Natural Flow ogromne doświadczenie w szamanizmie oraz pracy z ludźmi zdobywała u najlepszych w swoim fachu: Petra Pałagina, Francoise Rambaud i Arvic Baghramian. Pomaga walczyć z bólem nie tylko emocjonalnym, ale też fizycznym. Specjalizuje się w pracy z kobietami i ich problemami, takimi jak kompleksy, stres, menopauza, bóle menstruacyjne, nałogi, problemy hormonalne spowodowane ciążą czy wiele innych. Ale nie tylko kobiety potrzebują wsparcia, dlatego każdy może zdecydować się na pracę z Mają, także mężczyźni. Metody stosowane w Natural Flow to między innymi m.in. terapia czaszkowo-krzyżowa, Access Bars®, Access Energetic Facelift® i wiele innych procesów na ciało wywodzących się z Access Consciousness®. 

Kurs Access Bars Gdansk 15

Access Bars® – rewitalizacja ciała i umysłu

Wszystko zaczyna się od szukania siebie. To klucz do sukcesu według Mai Lesińskiej. Każdy zabieg, terapię, sesję poprzedza wnikliwa rozmowa i pokierowanie przez mentorkę. Ale ogromnym uznaniem cieszy się proponowany przez nią Access Bars®, czyli zabieg polegający na delikatnym uciskaniu 32 punktów głowy, pozwalający odprężyć się, zrelaksować, wyzbyć negatywnych myśli, stresu, lęków, obaw, traum, frustracji i wielu innych odczuć destabilizujących codziennie funkcjonowanie. Po zabiegu klienci czują się zdecydowanie lepiej także fizycznie, gdy przez sesją odczuwali nieprzyjemne dolegliwości. Odnotowywane są też lepsza koncentracja, spokojny sen, poprawa kontroli własnych myśli i emocji, uspokojenie, wzrost chęci do działania, energii, lepsza staje się kondycja i odporność organizmu. Co więcej, sesje Access Bars® przynoszą rezultaty u osób borykających się z ADD, ADHD, zespołem Aspergera czy autyzmem. 

Kurs Access Bars Gdansk 12

Klucz do młodości to Access Energetic Facelift®

Kto nie chciałby zatrzymać czasu? I kto powiedział, że się nie da?! Maja Lesińska opracowała rozwiązanie pod nazwą Access Energetic Facelift®, które – choć brzmi skomplikowanie – jest rozwiązaniem, które w skrócie moglibyśmy określić jako „klucz do młodości”, nie tylko cielesnej, ale tej mentalnej. Manualny zabieg relaksujący całego ciała w postaci masażu, ogólne rozprężenie, nauka „czucia Siebie w Sobie”, lekcja samoakceptacji i kilka innych elementów sesji bez użycia skalpela sprawiają, że czas może się zatrzymać. W centrum Natural Flow promowane healthy aging ma swoje odzwierciedlenie właśnie w tym procesie. Warsztaty Access Facelift® dedykowane są także zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Umiejętności Mai Lesińskiej w tym zakresie potwierdzone są honorowanym na całym świecie certyfikatem.

Kurs Access Bars Gdansk 7

W dobie zalewania nas przez informacje z całego świata w telewizji oraz internecie, można zwariować – w przenośni i dosłownie. Tempo życia, mnogość problemów, przebodźcowanie… To wszystko sprawia, że łatwo się pogubić i zatracić radość życia, energię, skupienie. Centrum Natural Flow z pewnością będzie azylem dla każdego, kto szczerze chce znów wrócić na drogę miłości do samego siebie, ale nie wie od czego zacząć.  Gdy zawodzą klasyczne metody, warto zastanowić się nad tymi niekonwencjonalnymi i uwierzyć w siłę natury oraz własną, być może uśpioną w nas moc.

Sprawdź opinie o Access Bars

Natural Flow – kontakt

Tel: 881-600-151
E-mail: maja@natural-flow.pl
Lokalizacja:
Kazimierza Porębskiego 9
80-180 Gdańsk