Osiedle Hiszpańskie – poznaj ofertę mieszkań od 4 INVEST w Gdańsku Południe

0
3310
Nowe mieszkania Gdańsk 1
Nowe mieszkania Gdańsk 1

Południowa część Gdańska od kilku lat uważana jest za jeden z atrakcyjniejszych rejonów miasta, cieszący się coraz większym zainteresowaniem deweloperów i osób szukających wymarzonego „M”.

nowe-mieszkania-gdansk-5

Sielski klimat, otoczenie łąk, lasów i malownicze Kaszuby w zasięgu ręki to niewątpliwy atut tej lokalizacji.
Jeśli dodamy do tego idealną komunikację z centrum, bliskość obwodnicy Trójmiasta i wciąż rozwijającą się infrastrukturę, otrzymamy miejsce idealne do zamieszkania.

nowe-mieszkania-gdansk-3

Potencjał Gdańska Południe doskonale wykorzystują deweloperzy inwestujący w nowe osiedla.

OSIEDLE HISZPAŃSKIE – MIESZKANIE DLA MŁODYCH

Jednym z nich jest 4 INVEST i Osiedle Hiszpańskie.

Inwestor z 20 letnim doświadczeniem od początku swojej działalności związany jest z Gdańskiem. Znajomość lokalnego rynku, poszanowanie 1000 letniego dziedzictwa i dostrzeganie atutów poszczególnych lokalizacji sprawia, że podejmowane przedsięwzięcia okazują się strzałem w dziesiątkę, a budowane osiedla to istny raj dla przyszłych mieszkańców.

nowe-mieszkania-gdansk-11

nowe-mieszkania-gdansk-8

Osiedle Hiszpańskie jest kolejnym tego dowodem. Nowoczesność, najwyższe standardy wykończenia i zielona przestrzeń to najlepsze połączenie i gwarancja komfortu lokatorów.

nowe-mieszkania-gdansk-6nowe-mieszkania-gdansk-3

Projekt 4 INVEST dla Gdańska Południe to 3 budynki, nazwami i charakterem nawiązujące do stylu hiszpańskiego. „Madryt”, „Barcelona” i „Sevilla” to piękne budynki o oryginalnej architekturze, w których mieszkańcy mają do wyboru lokale jedno, dwu i trzypokojowe na czterech piętrach. Nowością są mieszkania czteropokojowe w ostatnim z 3 budynków.

PLAN OSIEDLA GDAŃSK GUDERSKIEGO

plan osiedla hiszpanskie gdansk

 

 

OSIEDLE HISZPAŃSKIE NOWE MIESZKANIA GDAŃSK

 

 

OSIEDLE HISZPANSKIE

W zależności od kondygnacji, do każdego lokalu przypisany jest duży balkon lub ogród. W budynkach znajdują się cichobieżne windy, zapewniające wygodną komunikację między piętrami a halą garażową. Na najniższym poziomie dostępne są komórki lokatorskie i boksy rowerowe. Ponadto na terenie inwestycji zaprojektowano parking naziemny.

Z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie lokatorów, osiedle zostało częściowo ogrodzone, a na jego terenie zaplanowano przestrzeń idealną dla dzieci i dorosłych. Plac zabaw, boisko, miejsca rekreacyjne otoczone zielenią będą stwarzały świetną okazję do rodzinnych spotkań i sąsiedzkiej integracji.

OSIEDLE HISZPAŃSKIE LOKALIZACJA

OSIEDLE HISZPANSKIE LOKALIZACJA

Lokalizacja oprócz idealnego połączenia z centrum Gdańska i bliskiej odległości do najważniejszych węzłów komunikacyjnych – Obwodnicy Trójmiasta: „Karczemki” (połączenie drogi krajowej nr 7 w kierunku Warszawy i Kartuz z obwodnicą Trójmiasta S6) oraz „Straszyn” (połączenie obwodnicy południowej Trójmiasta i autostrady A1 w kierunku Łodzi)- to również dostęp do wciąż rozbudowującej się infrastruktury.

Do najbliższych punktów handlowo – usługowych można dojść pieszo w 5-10 minut.

Do dyspozycji mieszkańców są m.in.:

– FASHION HOUSE
– Rental Park
– Fitness Gym
– Sklepy spożywcze
– Delikatesy
– Cukiernia
– Fryzjer
– Apteka
– OBI
– JULA.

Nowe mieszkania Gdańsk – Osiedle Hiszpańskie

 

Niedaleko znajdują się również:

– Przedszkole
– Przychodnia
– Szkoła Podstawowa
– Optyk, Okulista
– Fryzjer, kosmetyczka
– Biedronka
– Stomatolog
– Stacja Paliw
– Kościół.

Wszystko to sprawia, że Osiedle Hiszpańskie tak jak inne dzielnice Gdańska Południe stają się samodzielnymi „enklawami”, w których można załatwić większość codziennych spraw.

nowe-mieszkania-gdansk-10

Dodatkowym atutem dla osób zastanawiających się nad kupnem mieszkania na Osiedlu Hiszpańskim jest fakt, że kwalifikuje się ono do Programu Mieszkanie Dla Młodych. Oznacza to, że można otrzymać dopłatę do kupowanego lokalu.

OSIEDLE HISZPAŃSKIE OFERTA

Osiedle Hiszpańskie to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin i singli. Jest to również zdrowy kompromis dla tych, którzy wahają się pomiędzy zamieszkaniem na wsi i mieście. Bliskość do centrum i jednoczesne oddzielenie południowej części Gdańska od wielkomiejskiego zgiełku, sprawiają, że każdy znajdzie tu przestrzeń odpowiednią dla siebie.

Zainteresowanych szczegółową ofertą dewelopera, zachęcamy do zapoznania się z tabelą mieszkań i cennikiem na stronie inwestycji lub w biurze sprzedaży.

Osiedle Hiszpańskie Kontakt

Biuro Sprzedaży 4INVEST

Adres: 80-835 Gdańsk, ul. Szeroka 127.

Godziny otwarcia Biura Sprzedaży:

poniedziałek : 9 – 19
wtorek – piątek : 9 – 17

+48 58 301 02 71
+48 58 683 51 16
+48 58 303 29 58
E- mail – biurosprzedazy@osiedlehiszpanskie.pl
Strona internetowa: www.osiedlehiszpanskie.pl

PUNKT INFORMACYJNY PRZY OSIEDLU

Adres: 80-130 Gdańsk, ul. Czermińskiego
przy Osiedlu (za C.H. Rental Park)

Godziny otwarcia Pawilonu:

poniedziałek : 9 – 14
wtorek : wg. indywidualnych umówień: kontakt z nr tel. 506 376 925 lub 728 443 876
środa : 12 – 18
czwartek : 9 – 14
piątek : 12 – 18
sobota : 9.30 – 14.30
Telefon:
506 376 925