Osiedle Pięciu Mostów

0
1529
solidin2
solidin2

Osiedle Pięciu Mostów Gdańsk Południe informacje o inwestycji

Solidin Polska to kolejny deweloper, który docenił tereny Gdańska Południe.

solidin osiedle gdansk
Źródło: strona inwestora

Dane kontaktowe:
Ul. Stężycka 81
80-174 Gdańsk
Tel.: 58 33 33 012
e-mail: solidni@solidin.pl

Osiedle Pięciu Mostów Gdańsk Południe lokalizacja

osiedle pieciu mostow gdansk poludnie
Źródło: strona inwestora

Jest to 14 niewielkich, trzypiętrowych budynków z mieszkaniami jedno, dwu i trzypokojowymi oraz lokalami dwupoziomowymi. Mieszkańcy parterów mają do dyspozycji ogródki, natomiast ci na piętrach – przestronne tarasy. W kondygnacji podziemnej znajdują się hale garażowe oraz komórki lokatorskie. Dla gości pozostają naziemne miejsca parkingowe.

osiedle pieciu mostow gdansk poludnie
Źródło: strona inwestora

Osiedle Pięciu Mostów Gdańsk Południe ceny mieszkań

Przestrzeń między budynkami zaaranżowana jest tak, aby cieszyć oko i zapewnić komfort mieszkańcom. Na terenie osiedla znajdują się 3 place zabaw i dużo zieleni. Dużą atrakcją jest oczko wodne otoczone alejkami i ławkami, które również stanowi element rekreacyjny.

solidin osiedle pieciu mostow gdansk
Źródło: strona inwestora

Osiedle Pięciu Mostów zlokalizowane jest z jednej strony w spokojnej, cichej okolicy blisko jeziora Jasień, z drugiej natomiast jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Bardzo szybko można dostać stąd się również na Kaszuby. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek jest to idealny teren do spacerów i wycieczek rowerowych. W pobliżu znajdują się również stadniny koni, siłownie oraz kluby fitness.