Słoneczne Wzgórza

0
1610
sloneczne wzgórza1
sloneczne wzgórza1

Słoneczne Wzgórza Gdańsk Południe informacje o inwestycji

Słoneczne Wzgórza Sp. z.o.o należąca do grupy kapitałowej Budner – kolejna firma, która zainwestowała w osiedle w dzielnicy Gdańsk Południe.

budner sloneczne wzgorza gdansk
Źródło: strona inwestora

Dane kontaktowe:
ul. Puławska 182
02-670 Warszawa
tel. +48 22 567 19 00
Biuro w Gdańsku:
Biuro Sprzedaży Mieszkań
ul. Warszawska 96/50
80-180 Gdańsk
tel.: 58 325 42 74, 0 666 827 487
e-mail: sprzedaz@slonecznewzgorza.pl

sloneczne wzgorza gdansk poludnie
Źródło: strona inwestora

Słoneczne Wzgórza Gdańsk Południe lokalizacja

Słoneczne Wzgórza  to osiedle budowane na gdańskim Ujeścisku przy ulicy Warszawskiej i Kołodzieja. Powstające budynki to połączenie nowoczesności – cichobieżne windy, hale garażowe; klasyki – drewniane okna, balkonowe balustrady ze stali nierdzewnej i przyrody – piękny morenowy krajobraz.

sloneczne wzgorza osiedle gdansk
Źródło: strona inwestora

Przestrzeń między budynkami wzbogacona jest elementami małej architektury – dla najmłodszych przygotowano specjalne zielone skwery do zabawy. Mieszkania jeśli chodzi o metraż zaczynają się od 31 m2, a kończą na 86 m2 – w układach 1,2,3,4 pokojowych. Wielkim atutem  zarówno jeśli chodzi o estetykę i funkcjonalność są przestronne balkony i tarasy. Wysoki standard wykończenia to również znak rozpoznawczy firmy.

sloneczne wzgorza gdansk poludnie
Źródło: strona inwestora

Słoneczne Wzgórza Gdańsk Południe ceny mieszkań

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska oraz obwodnicą Trójmiasta. W okolicy znajduje się mnóstwo punktów handlowo-usługowych, dzięki czemu wszystkie potrzebne sprawy można załatwić na miejscu.

gdansk poludnie sloneczne wzgorza
Źródło: strona inwestora

Słoneczne Wzgórza to osiedle idealne dla tych, którzy chcą pozostać blisko miasta, jednocześnie ciesząc się naturalnym krajobrazem i spokojną okolicą.