Sybilla 3 od Welmax – wyciskarka, której potrzebujesz w swojej kuchni

0
1558

Wyciskarki wolnoobrotowe zyskują na popularności. Kiedyś były kojarzone jedynie ze sportowymi maniakami, których jedynymi posiłkami w ciągu dnia były owoce i warzywa. Dzisiaj wiemy, że nie można bagatelizować tematów związanych ze zdrowym odżywianiem. Coraz więcej osób świadomie decyduje się na dietę wegetariańską lub wegańską. Wyciskarki były naturalną odpowiedzią na potrzebę urozmaicenia domowego menu. W Welmax poszliśmy o krok dalej, dlatego wyciskarka wolnoobrotowa Sybilla 3 całkowicie różni się od tych dostępnych na rynku! 

Co nowego i wyjątkowego w wyciskarce Sybilla 3?

Sybilla 3 to trzecia wersja wyciskarki w Welmax, która została ulepszona o kolejne funkcjonalności. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania naszych Klientów ulepszyliśmy wyciskarkę o:

  • Jeszcze szerszy wlot na warzywa i owoce, dzięki któremu nie musimy poświęcać dużo czasu na porcjowanie składników.
  • Wyżej osadzony wylot, który pozwala na wyciskanie soków do wyższych naczyń. Do wlotu zmieści się szklanka typu „long drink” czy szklanki do picia piwa. Nie musisz więc inwestować w kolejne naczynie, które zmieści się pod wylot wyciskarki. W Sybilli 3 możesz z powodzeniem używać naczyń, które znajdziesz w swojej kuchni.

 

  • firma welmax opiniePolepszona skuteczność wyciskania. Tej funkcji, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich, nie widać gołym okiem. Dopiero po użyciu wyciskarki zobaczymy kolosalną różnicę. Efektywniejsza praca silnika to więcej soku, a mniej produktów do wyrzucenia.
  • Lepszy silnik. Dzięki polepszeniu mocy silnika Sybilla 3 wykonuje 60 obrotów na minutę. To wystarczająco dużo, aby w ciągu kilku sekund przygotować przepyszny koktajl, odżywczego shake’a czy orzeźwiające lody.

Co możemy przygotować z Sybillą 3 od Welmax?

Wszyscy kojarzą wyciskarki wolnoobrotowe z sokami i koktajlami. Oczywiście, również z pomocą Sybilli 3 od Welmax, możemy przygotować zdrowe cuda. Jakich typów produktów możemy używać w wyciskarce bez obawy o urządzenie? 

Sybilla 3 Welmax wyciskarka wolnoobrotowa

  1. Do wyciskarki możemy wrzucić owoce o miękkiej strukturze jak dojrzałe awokado, gruszka, banan, mango. Z tych produktów otrzymamy nektarowe konsystencje.
  2. W wyciskarce mogą wylądować mięsiste owoce jak cytrusy, arbuz i melon. Te dadzą mniej odpadów (miąższu i pestek) od poprzedniej grupy, a soki będą bardziej płynne.
  3. Do Sybilli 3 od Welmax można wrzucić owoce o dużej ilości pestek jak winogrona, maliny, granat. Nie musimy obawiać się zatkania modułu wyciskającego.
  4. Sybilla 3 świetnie sprawdza się do twardych warzyw jak marchew, buraki, seler i por. Ta grupa daje najwięcej odpadów, dlatego polecamy łączyć je z miękkimi owocami lub dodawać do nich wody.
  5. Włóknista zielenina jak pietruszka, szpinak i jarmuż. To najtrudniejsza z grup produktów, które trafią do wyciskarek. Do wydobycia z nich soku potrzebna jest wyciskarka o dużej mocy i trwałym silniku, dlatego Sybilla 3 idealnie się z nimi rozprawia. Wbudowane wałki doskonale przecinają twarde włókna zieleniny i wydobywają z niej to, co najlepsze.

welmax opinieSybilla 3 radzi sobie z każdym rodzajem produktów, z którymi inne wyciskarki mogą mieć trudności. To prawdziwa maszyna do zadań specjalnych!

Wyciskarka wolnoobrotowa Sybilla 3, czyli urządzenie, którego nie zatrzymasz

Wspomnieliśmy w poprzedniej części artykułu o tym, że niektóre wyciskarki mogą mieć kłopot z problematycznymi składnikami. Duża ilość pestek, czy włóknista struktura czasami sprawiają, że niektóre wyciskarki ulegają uszkodzeniu. Z najnowszą wyciskarką Sybilla od Welmax nie ma mowy o takim scenariuszu! Zobacz opinie naszych klientów po użytkowaniu Sybilli, a przekonasz się o wysokiej jakości tego urządzenia. Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! 🙂

Opinia zadowolonego użytkownika wyciskarki wolnoobrotowej Sybilla 3 od Welmax

Wyciskarka wolnoobrotowa Sybilla 3 Welmax opinie

Zobacz również: