Autoryzowany dealer Forda Gdańsk – BIG Autohandel

0
430
bigautohandel gdansk serwis forda

Czas na kupno nowego auta? Może już posiadasz używany samochód Forda, który wymaga naprawy? Te i wiele innych spraw załatwisz wybierając się do BIG Autohandel – salonu Forda w Gdańsku.

Nowe auta Ford – wymień swój samochód w salonie BIG Autohandel w Gdańsku

Twój aktualny samochód pozostawia wiele do życzenia? Jeśli masz dość napraw i kolejnych nakładów finansowych po prostu zamień go na nowy. Aby mieć pewność tego, że nowy pojazd będzie bezawaryjny i posłuży Ci przez długie lata, postaw na nowe samochody Ford. W salonie BIG Autohandel masz dostęp do niemal wszystkich modeli i wersji samochodów tej marki. Klienci najczęściej wybierają samochody osobowe, a konkretniej:  

  • Ford Fiesta,
  • Ford Focus,
  • Ford Mondeo,
  • Ford Kuga,
  • Ford Puma,
  • Ford Ecosport.

Ford samochody nowe i używane

Używane auta Ford – sprawdzone samochody w niskich cenach

Salon BIG Autohandel działa także jako komis samochodowy, oferując używane auta Forda. Samochody są w niższych cenach niż nowe, jednak nadal spełniają wszystkie wymogi dotyczące stanu technicznego. Wszystkie dostępne egzemplarze przechodzą gruntowny przegląd i są naprawiane jeśli to konieczne. Wszystkie te działania wykonuje wykwalifikowana kadra pracowników serwisu Ford. Ten sam serwis służy klientom, którzy już posiadają auta marki Ford. 

Ford Big autohandel Gdansk samochody dostawcze

Serwis Ford – salon BIG Autohandel zawsze służy pomocą

Wspomniany serwis Forda prowadzi przeglądy aut oraz zapewnia dostęp do wszystkich części i akcesoriów tej marki. Dysponując najnowszymi technologiami, pracownicy salonu sprawią, że Twój samochód będzie w pełni bezpieczny i użytkowy. Po pracach specjalistów działać będą wszystkie udogodnienia, wprowadzając Twoją jazdę na zupełnie inny poziom. Dodatkowymi działaniami serwisu Forda są konserwacja części oraz doradztwo w kwestii sposobu prowadzenia pojazdów. 

Ford big autohandel samochody osobowe Gdansk

Szukasz salonu samochodowego, który dostarcza niezawodne auta? Postaw na autoryzowanego dealera Forda w Gdańsku. Salon BIG Autohandel pomoże Ci w wyborze odpowiedniego dla Ciebie modelu i przeprowadzi przez cały proces jego kupna oraz dalszego serwisowania. 

Nadal masz wątpliwości? Skontaktuj się z salonem BIG Autohandel telefonicznie lub mailowo, a konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Nowe Samochody Ford Big autohandel Gdansk

BIG Autohandel Ford Gdańsk – kontakt