BAT PSB – sprawdzony partner budowlany na pomorzu

0
693
Bat sierakowice market budowlany centrala

BAT to najbardziej rozpoznawalna na pomorskim rynku marka z branży budowlanej, działająca już 3 dekady. Początkowo mała rodzinna spółka przekształciła się z biegiem lat w dużą firmę, w której kupić można materiały budowlane i narzędzia najbardziej cenionych i znanych producentów.

Każdy fachowiec budowlany dobrze wie, że najniższa cena oraz wysoka jakość to naturalne oczekiwania. Chcąc im sprostać Sklepy budowlane BAT przygotowały dedykowane akcesoria ochronne, apteczki, gaśnice, artykuły samochodowe, obuwie budowlane, w tym elementy ochrony głowy – takie jak czapki, kaski czy maski ochronne, odzież zimową, rękawice, akcesoria wspierające transport materiałów, taśmy i folie ochronne, środki utrzymania czystości czy też tablice budowlane.

BAT Kokoszki materiały budowlane PSB 1Materiały budowlane pomorskich sklepów BAT można zamówić przez Internet, wybierając wygodną dostawę paczkomatami lub kurierem InPost, wysyłką kurierską DHL, spedycją własną oraz zleconą. Zamówienie możesz także odebrać osobiście w dowolnym sklepie Bat na terenie województwa Pomorskiego.

Osoby, które chcą wspierać lokalnych przedsiębiorców i stawiają na najwyższą jakość zarówno asortymentu jak i świadczonych usług, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomorskiego sklepu budowlanego BAT.

budowa domu bat materiały budowlane