Kompleksowe Remonty w Gdańsku. Postaw na profesjonalistów

0
346
Kompleksowe remonty Gdansk

Prędzej czy później każdy stanie przed potrzebą znalezienia polecanej ekipy remontowej. Fachowców potrzebujemy kupując mieszkanie lub urządzając biuro. Z pomocą przychodzą nam specjaliści Kompleksowe Remonty Gdańsk. Firma oferuje pełen zakres usług niezbędnych do wykończenia naszych czterech kątów.

Kompleksowe Remonty to znana marka w Gdańsku i całym Trójmieście. Zajmuje się wykonywaniem remontów, instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Oferują wykonanie wszystkich prac, które są niezbędne przed wprowadzeniem do nowego mieszkania lub stworzeniem idealnej przestrzeni. Kompleksowe Remonty pomagają klientom na każdym etapie – doradzają w zakresie wyboru materiałów czy podczas końcowych porządków.

Remonty Gdansk

Kompleksowe remonty mieszkań Gdańsk

W ofercie firmy znajdują się wszystkie usługi, których oczekiwać może osoba zlecająca wykonanie remontu. Dzięki temu Kompleksowe Remonty to najlepszy wybór na rynku. Marka szybko i skutecznie zadba o wszystkie elementy prac remontowych. Specjaliści zajmą się m.in. pracami wyburzeniowymi, wylewkami, murowaniem, tynkowaniem, szpachlowaniem montażem drzwi i okien oraz montażem i budową kominków. Kolejnym elementem prac będzie wykończenie i tzw. „realizacja pod klucz”. Kompleksowe Remonty oferują m.in. malowanie, tapetowanie, układanie glazury, terakoty, paneli podłogowych i ściennych, wykonanie zabudowy g-k, konstrukcje sufitów podwieszanych.

Usługi remontowe Trójmiasto

Kompleksowe Remonty posiadają także specjalistów, którzy w świetny sposób poradzą sobie z instalacjami hydraulicznymi. Fachowcy gwarantują bezawaryjną instalacje i późniejsze bezpieczne użycie zakładanych elementów. W ofercie znajdują się m.in. wykonanie nowych i modernizacja starych instalacji, wykonanie pionów kanalizacyjnych i wodnych oraz biały montaż, czyli podłączenie umywalek, wanien, brodzików, sedesów i innych elementów ceramicznych oraz armatury.

Remonty Gdansk

Kompleksowe remonty to także zadbanie o bezpieczeństwo i sprawność instalacji elektrycznej. Firma również w tym zakresie oferuje wsparcie fachowców. Dzięki pracy specjalistów, użytkownicy lokalu będą mogli bez obaw korzystać z oświetlenia, ogrzewania i wszystkich sprzętów znajdujących się w biurze czy mieszkaniu. Kompleksowe Remonty wykonują m.in. montaż instalacji elektrycznych, pomiary ochronne, ogrzewanie elektryczne, montaż sieci teletechnicznych i komputerowych, a także montaż oświetlenia.

Na życzenie klienta, Kompleksowe Remonty mogą zaoferować także współpracę z architektem. Wykonuje on m.in. profesjonalne projekty aranżacyjne.

Remonty Gdańsk

Wybór Kompleksowych Remontów to pewność postawienia na specjalistów. Powierzenie im mieszkania sprawi, że oddamy je w ręce prawdziwych fachowców. Współpraca z firmą to gwarancja satysfakcji i olbrzymie zadowolenie po wykonaniu pracy. Dotychczasowi klienci polecają markę. Wszyscy wystawiają jej pięć gwiazdek!

Kompleksowe remonty Gdansk 2

Kompleksowe Remonty zapraszają do kontaktu wszystkie osoby, które mają pytania dotyczące przyszłych realizacji. Kontakt możliwy jest na wiele sposobów.

Dane kontaktowe:

Kompleksowe remonty Gdansk 3

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl
Numer kontaktowy: 500 085 380
Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk
NIP: 6040170993
REGON: 364497139