Centrum Stolarskie – nowa oferta BAT

0
2127
centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 5
centrum stolarskie bat nowa oferta sierakowice 5

Składy budowlane BAT to od prawie 30 lat najlepszej jakości materiały budowlane, remontowe i wykończeniowe. Od niedawna, z myślą o klientach, oferta firmy poszerzyła się jeszcze o asortyment dla stolarzy i klientów indywidualnych, którzy poszukują tego rodzaju produktów.

Centrum Stolarskie Bat

Centrum Stolarskie z siedzibą w Sierakowicach, mieści się dokładnie przy ul. księdza Bernarda Sychty 42. Stolarze z z całych Kaszub przyjeżdżają tu po wszystko co jest im niezbędne do pracy.

W ofercie znajdują się m.in.:

  • najlepsze okucia firm takich jak BLUM czy GTV,
  • nowoczesne oświetlenie meblowe,
  • elektronarzędzia firmy FESTOOL,
  • płyty meblowe i blaty Swisskrono, Egger, Kronopol, Kronospan,
  • płyty OSB, sklejki i pilśniowe.

Co ważne płyty są oklejane i przycinane na wymiar, a odebrać je można już po 2 dniach. Firma zainwestowała w precyzyjną piłę panelową HOMAG HPP 200 i perfekcyjną okleiniarkę HEBROCK AKV 3005 DK F, dlatego materiały są przygotowane w najwyższym standardzie.

Nowe centrum to też świetne miejsce dla majsterkowiczów. Osoby, które chcą np. samodzielnie wykonać jakiś mebel, mogą zaprojektować go i wpaść na miejsce, gdzie zostanie on przygotowany zgodnie z oczekiwaniami.

Klienci mogą także skorzystać z oferty związanej ze stolarką kuchenną. W miłej atmosferze i przy pysznej kawie można wybrać płyty, blaty, uchwyty do wymarzonej kuchni.

Centrum Stolarskie to także materiały podłogowe takie jak panele i akcesoria do ich montażu. Firma ma wieloletnie doświadczenie w ich sprzedaży. Podobnie w temacie drzwi. Oferta BAT to najlepsi polscy producenci tacy jak DRE, PORTA i POL-SKONE.

W siedzibie znajduje się również nowoczesny showroom z szerokim wyborem produktów i ekipą zawsze chętną do pomocy. Wszyscy, którzy poszukują wysokiej jakości materiałów oraz odrobiny inspiracji, powinni odwiedzić Centrum, które w krótkim czasie zdobyło zaufanie wielu lokalnych stolarzy.