Sznurówki do butów sportowych – jakie wybrać?

0
1925
Sznurowadła Hickies sznurówki elastyczne bez wiązania 9
Sznurowadła Hickies sznurówki elastyczne bez wiązania 9

Kupując nowe buty, często zastanawiamy się jakie sznurówki do nich wybrać. Okazuje się, że kolor, materiał, sposób wiązania mogą znacznie zmienić wygląd obuwia, nadać mu nowoczesnego niepowtarzalnego charakteru, ale również wpłynąć na naszą wygodę.

sznurowadla-hickies-sznurowki-elastyczne-bez-wiazania-11

Sznurowadła dla biegaczy

Komfort noszenia jest szczególnie ważny w przypadku butów sportowych. Sznurowadła dla biegaczy np. muszą mieć odpowiednią długość i nie powinny się rozwiązywać, ponieważ ciągłe przerwy w treningu tylko po to, aby ponownie zawiązać buty, są bardzo irytujące.

sznurowadla-hickies-sznurowki-elastyczne-bez-wiazania-9

Sznurowadła sportowe najlepiej kupić w sklepie z akcesoriami sportowymi.  Mamy wtedy gwarancję, że będą wytrzymałe na tarcie w czasie długich biegów. Ponadto materiał z jakiego są wykonane takie sznurówki, zapobiega ich rozwiązywaniu się.

Bardzo ciekawym i dość nowym rozwiązaniem są  sznurowadła sportowe, nazywane też często sznurówkami fitness – wykonane z silikonu. Co ciekawe – tak naprawdę nie trzeba ich wiązać, a po jednorazowym „zamontowaniu” do butów, nie wymagają ponownego poprawiania.

Elastyczne sznurowadła dla biegaczy ( i nie tylko) to prawdziwa rewolucja w wiązaniu obuwia. Dzięki nim mamy gwarancję wygody – but idealnie dopasowuje się do stopy i jej ruchu. Założenie silikonowych sznurówek jest bardzo proste i jak już zostało wspomniane – wystarczy to zrobić jeden raz. Podczas użytkowania nie trzeba ich ponownie „wiązać” i poprawiać.

Sznurowadła dla dzieci

Dzięki nowoczesnej technologii, świetnie nadają się ona dla osób uprawiających sporty. Sprawdzą się także u dzieci – nie musimy się martwić, że maluch potknie się i przewróci o rozwiązane sznurowadła.

Doceniają je również osoby starsze, które nie muszą się za każdym razem schylać, żeby wiązać buty. Ponadto jest to świetny „gadżet” dla osób lubiących nowinki modowe. Buty wyglądają z nimi naprawdę niepowtarzalnie!

Sznurowadła fitness możemy kupić w wielu wariantach – kolorystycznych, ale też z dodatkami takimi jak kamienie swarovskiego!

sznurowadla-hickies-sznurowki-elastyczne-bez-wiazania

Osoby aktywne i uprawiające sporty, koniecznie powinny ich wypróbować, ponieważ rzadko zdarza się, że jeden produkt łączy w sobie wysoką jakość, walory estetyczne i wygodę. Tutaj jednak bez wątpienia się to udało.