Gdańskie Nieruchomości na Targach ,,Nowy Dom Nowe Mieszkanie’’

0
1344
plansza Targi Mieszkaniowe
plansza Targi Mieszkaniowe

Już w najbliższy weekend (20-21 października) na Targach ,,Nowy Dom Nowe Mieszkanie’’ w AmberExpo, Gdańskie Nieruchomości zaprezentują ofertę mieszkań do zamiany.

Ten, kto do tej pory nie miał okazji zapoznać się z propozycją Gdańskich Nieruchomości, będzie mógł to zrobić już jutro w AmberExpo. Tradycyjnie, w ofercie znajdą się mieszkania Gminy Miasta Gdańska, proponowane do zamiany. Pełna oferta lokali obejmuje 400 propozycji, na najbliższych targach zostaną zaprezentowane najciekawsze z nich.

Wiele możliwości

Wśród naszych ofert znaleźć można wiele ciekawych propozycji. Pośród 400 lokali znajdują się mieszkania o różnym metrażu, standardzie czy lokalizacji. Zamiana lokalu umożliwia zmianę miejsca zamieszkania w ramach dotychczasowej lokalizacji lub na zupełnie inną. W ofercie znaleźć można mieszkanie w kamienicy i w bloku, na parterze lub wyższych kondygnacjach, w Centrum Gdańska lub na jego obrzeżach. – mówi Aleksandra Strug, Rzecznik Prasowy Gdańskich Nieruchomości. Pełną ofertą mieszkań do zamiany oraz ofertą lokali użytkowych do wynajmu znaleźć można na stronie: www.nieruchomoscigda.pl

Zobacz również:

Nowe mieszkania blisko Tczewa