Marzysz o profesjonalnym wykończeniu mieszkania pod klucz?

0
1782
Usługi remontowe Gdańsk firma budowlana wykończenia Remmac 20

Zakup nowego mieszkania to marzenie wielu z nas. Zwykle jednak odbieramy lokal w stanie deweloperskim i musimy je sami wykończyć oraz zaaranżować. Najczęściej podejmujemy się tego zadania sami, żeby zaoszczędzić, ale nie zawsze jest to dobry pomysł, ponieważ pochłania dużo czasu i nerwów.

Remonty Gdańsk

Kiedy chcemy mieć pewność, że wszelkie prace remontowe i usługi budowlane zostaną wykonane starannie, warto zatrudnić profesjonalną ekipę.

Jedną z godnych polecenia jest Remmac – firma z Gdańska, która od lat zajmuje się:

  • Usługami remontowymi – pracami wyburzeniowymi, wylewkami, murowaniem, tynkowaniem, szpachlowaniem, montażem drzwi i okien, montażem i budową kominków,
  • Kompleksowym wykończeniem wnętrz – malowaniem, tapetowaniem, układaniem glazury, układaniem terakoty, układaniem paneli podłogowych i ściennych, wykonaniem zabudowy g-k, konstrukcją sufitów podwieszanych, zabudową wnęk,
  • Instalacjami hydraulicznymi – wykonaniem nowych i modernizacją starych instalacji, wykonaniem pionów wodnych i kanalizacyjnych, białym montażem, podłączeniem pralek, zmywarek itp.,
  • Instalacjami elektrycznymi – montażem instalacji, pomiarami ochronnymi i pomontażowymi, wykonaniem ogrzewania elektrycznego, montażem sieci teletechnicznych i komputerowych, montażem oświetlenia.

Korzystając z usług Remmac możemy liczyć na terminową, rzetelną i dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb pracę fachowców. Zespół doświadczonych pracowników pomaga na każdym etapie – od projektu, przez zakup materiałów, po realizację, a nawet porządki po wykonanym zleceniu.

Zakres usług obejmuje remonty i wykończenie pod klucz w domach, mieszkaniach oraz biurach. Firma działa na terenie Trójmiasta i okolic, dlatego jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnej pomocy w tych okolicach.