Morski Park Handlowy – JULA

0
2678
jula zdj
jula zdj

JULA to firma oferująca asortyment niezbędny do remontu domu, projektowania ogrodu, budowy garażu. Ponadto w ofercie sprzęt sportowy, odzież, produkty biurowe, AGD,  a także akcesoria nowych technologii. Jest to market idealny zarówno dla okazjonalnych majsterkowiczów, jak i fachowców.

JULA Gdańsk Południe asortyment

JULA posiada wiele silnych marek własnych – dobra jakość łączy się z przystępna ceną.
Produkty JULA zaprojektowane są w taki sposób, aby ułatwiać codzienne życie i prace domowe. Podzielone są na kategorie jakościowe, tak żeby każdy mógł wybrać produkt zgodny ze swoimi potrzebami w odpowiedniej cenie.
Market podzielony jest na następujące działy:

  • Narzędzia i maszyny– w ofercie: narzędzia ręczne, elektronarzędzia i maszyny, pneumatyka, instrumenty pomiarowe, narzędzia do spawania i lutowania.
  • Artykuły budowlane i farby– w ofercie: gwoździe i wkręty, farby i fugi, artykuły budowlane, instalacja wodna i sanitarna, okucia, drabiny i rusztowania,  klimatyzacja wewnętrzna, akcesoria do przechowywania.
  • Elektryka i oświetlenie– w ofercie: instalacja elektryczna, żarówki, oprawy.
  • Odzież i artykuły BHP– w ofercie: bielizna, skarpety, obuwie, odzież.
  • Ogród– w ofercie: narzędzia ogrodowe, drewno i ścinka, maszyny ogrodowe, sprzęt do nawadniania i osuszania.
  • Wypoczynek– w ofercie: sprzęt do wędkowania, łodzie, rowery, motocykle, zwierzęta domowe, akcesoria treningowe.
  • Motoryzacja– w ofercie: artykuły do pielęgnacji samochodu, artykuły garażowe, akcesoria samochodowe, artykuły transportowe.
  • Gospodarstwo domowe– w ofercie: sprzęt domowy, urządzenia kuchenne, artykuły biurowe, sprzęt RTV i AGD, artykuły przeciwpożarowe, artykuły do pielęgnacji ciała, artykuły do pielęgnacji odzieży.

JULA Gdańsk Południe dojazd

Market JULA znajduje się przy ulicy Przywidzkiej 6 w bardzo dogodnej lokalizacji blisko trójmiejskiej obwodnicy. Dojechać można zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Samochodem:
Dla dojeżdżających z Gdańskie Głównego – należy wyruszyć Aleją Armii Krajowej, albo ulicą Kartuską w kierunku trójmiejskiej obwodnicy. Następnie trzeba skręcić w ulicę Jabłoniową, a tuż przed obwodnicą ponownie skręcić w lewo, w ulicę Przywidzką. Po przejechaniu 500 metrów, po prawej stronie widoczny będzie Fashion House Outlet Centre.
Autobusem:
Autobus ZTM nr 174- trasa Gdańsk Główny PKP- Otomin- Pętla
Autobus ZTM nr 574- trasa Jasień- Pólnicy- Otomin- Pętla

JULA Morski Park Handlowy Gdańsk Południe Godziny otwarcia

od poniedziałku do soboty od 8:00 do 21:00, w niedzielę od 9:00 do 20:00.

JULA market budowlany Gdańsk Południe Kontakt

(22) 338 88 88