Morski Park Handlowy – OBI

0
2855
OBI zdj
OBI zdj

OBI to market budowlany posiadający szeroki asortyment niezbędny w budowie, remoncie i urządzaniu domu. W ofercie produkty różnych marek – w tym marka własna OBI – charakteryzująca się dobrą jakością i przystępnymi cenami.

OBI Morski Park Handlowy Gdańsk Południe

Kupujący zaopatrzyć mogą się w następujących działach:

  • Budowlanym- w ofercie: materiały budowlane, garaże i wiaty garażowe, panele podłogowe i podłogi drewniane, płytki, akcesoria do płytek, schody i balustrady, drzwi, okna, materiały do budowy ogrodów, panele ścienne i akcesoria, drewno budowlane, akcesoria do budowy mebli.
  • Ogrodniczo- wypoczynkowym- w ofercie: maszyny ogrodnicze, domki ogrodowe i szklarnie, płoty i ogrodzenia, tarasy i ścieżki ogrodowe, grille i akcesoria do grilla, meble ogrodowe, rośliny, akcesoria do wypoczynku i zabawy, markizy,  doniczki, ziemia i nawozy, narzędzia ogrodnicze i inne akcesoria.
  • Technicznym- w ofercie: kominki i piece, ogrzewanie, klimatyzacja i wentylatory, elektronarzędzia, duże maszyny i urządzenia czyszczące, narzędzia ręczne, artykuły żelazne i okucia,  elektronika i zabezpieczenie domu, akcesoria samochodowe, instalacje elektryczne.
  • Mieszkalnym- w ofercie: podłogi, farby, akcesoria do malowania i tapetowania, tapety, oświetlenie, meble, tekstylia dekoracyjne, artykuły dekoracyjne, wystrój okien, artykuły gospodarstwa domowego.
  • Łazienkowo- kuchennym– w ofercie: meble łazienkowe i lustra, dekoracje i akcesoria do łazienki, ceramika łazienkowa, prysznice i wanny, armatura i akcesoria prysznicowe, instalacje wodno kanalizacyjne, meble kuchenne, wyposażenie kuchni, blaty robocze.

OBI Gdańsk Szadółki dojazd

Market OBI znajduje się przy ulicy Przywidzkiej 6 w bardzo dogodnej lokalizacji blisko trójmiejskiej obwodnicy. Dojechać można zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Samochodem:
Dla dojeżdżających z Gdańskie Głównego – należy wyruszyć Aleją Armii Krajowej, albo ulicą Kartuską w kierunku trójmiejskiej obwodnicy. Następnie trzeba skręcić w ulicę Jabłoniową, a tuż przed obwodnicą ponownie skręcić w lewo, w ulicę Przywidzką. Po przejechaniu 500 metrów, po prawej stronie widoczny będzie Fashion House Outlet Centre.

Autobusem:
Autobus ZTM nr 174- trasa Gdańsk Główny PKP- Otomin- Pętla
Autobus ZTM nr 574- trasa Jasień- Pólnicy- Otomin- Pętla

OBI Gdańsk Południe Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku od 6:30 do 21:00, w sobotę od 7:00 do 21:00, w niedzielę od 9:00 do 20:00.

OBI Szadółki Gdańsk Południe Kontakt

(58) 308 41 00