Sprzedaż i wynajem kontenerów Polkont – satysfakcja wśród 98% klientów

0
445
Kontenery magazynowe sprzedaz 1

Usługi z zakresu obsługi kontenerowej nie są często spotykane na rynku, dlatego tak ciężko znaleźć partnera dającego gwarancję skutecznej współpracy. Jeśli nie chcesz tracić czasu na poszukiwania odpowiedniej firmy, sprawdź ofertę Polkont – zespołu specjalistów, który cieszy się ogromnym zaufaniem w branży kontenerów. 

Czym zajmuje się Polkont? – wieloletnie doświadczenie w obsłudze kontenerowej

Polkont będąc częścią CHS Containergroup od 2002 roku świadczy usługi związane z kontenerami i obsługą kontenerową. Głównym elementem działalności firmy jest sprzedaż i wynajem kontenerów. Jest jednak coś, co wyróżnia przedsiębiorstwo na tle konkurencji – to modyfikacje kontenerów. Niestandardowe projekty i pomysły, na które większość „specjalistów” by nie wpadła, są zaszczytnym dowodem doświadczenia i kreatywności Polkont. Działając w oddziałach na terenie całej Polski, a także poza jej granicami, w Czechach, Łotwie, Litwie i Ukrainie, firma współpracowała z markami znanymi na całym świecie. Wybrane z nich to: Veolia, PKP, Mercury, Leroy Merlin, czy Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Modyfikacje, sprzedaż i wynajem kontenerów to jednak nie wszystko – pełną ofertę Polkont znajdziesz poniżej. 

Wynajem kontenerow Polkont

Co oferuje Polkont? – sprzedaż i wynajem kontenerów to nie wszystko!

Oferta sprzedażowa Polkont jest szeroka i obejmuje zarówno nowe, jak i używane kontenery. Znajdziemy w niej m.in.: 

 • kontenery standardowe,
 • kontenery magazynowe i ładunkowe,
 • kontenery chłodnicze, komory mroźnicze i chłodnicze,
 • kontenery modułowe, w tym zestawy kontenerowe i kontenery biurowe,
 • socjalne i sanitarne,
 • kontenery morskie,
 • kontenery budowlane, 
 • kontenery specjalistyczne,
 • kontenery na targi i eventy,
 • kontenery techniczne.

Polkont sprzedaz kontenerow 1

Jeśli nie interesuje Cię wynajem kontenerów ani ich kupno, możesz skorzystać z oferowanych przez Polkont usług – są to: certyfikowane modyfikacje kontenerów, projektowanie konstrukcji stalowych obciążonych, wynajem i sprzedaż osprzętu kontenerowego, w tym wszystkich potrzebnych komponentów, produkcja wózków do transportu kół samochodowych, przemysłowe malowanie kontenerów i konstrukcji stalowych, zakładanie izolacji polimocznikowych i izolacji natryskowych PUR, ochrona konstrukcji stalowych w aspekcie zabezpieczeń ogniowych.

Gdzie działa firma Polkont? – lokalizacje i oddziały

Polkont sprzedaż i wynajem kontenerów

Bydgoszcz to miasto, w którym wszystko się zaczęło. W miarę kolejnych zadowolonych partnerów firma zyskała możliwości dalszego rozwoju, czego owocem są oddziały Polkont w całej Polsce. Niektóre z nich oferują dodatkowe usługi, wychodzące poza wcześniej opisaną ofertę:

W Kwidzynie zrealizujesz naprawy kontenerów ładunkowych, niestandardowe modyfikacje kontenerów, specjalistyczne malowanie przemysłowe i kupisz elementy osprzętu kontenerowego. 

W Trójmieście wynajmiesz powierzchnie magazynowe, dzięki temu, że gdański oddział działa jako self storage. Dostępne są tu także ekspertyzy zabezpieczeń antykorozyjnych oraz naprawy kontenerów. 

W Warszawie firma Polkont działa jako terminal kontenerowy i realizuje usługi napraw kontenerów ładunkowych.

Pozostałe lokalizacje, w jakich działa Polkont to: Poznań, Łódź, Wrocław, Sławków i Małaszewice.

Sprzedaz i wynajem kontenerow 1

Czy jest coś, co potwierdza skuteczność i doświadczenie Polkont?

Ciężko nie zgodzić się z twierdzeniem, że Polkont wie o kontenerach niemal wszystko. Projekty modyfikacji kontenerów, które zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów, są wynikiem ogromnego doświadczenia i dbałości o każdy detal zlecenia. 

Inne przedsiębiorstwa mogą mówić o podobnych atutach, przecież nie ciężko o spółkę z długim stażem i dobrze wypromowanym produktem. Problem jest tylko jeden – zazwyczaj nie ma to przełożenia na efekty pracy, ani podłoża, które może dać gwarancję tego, że firma zna się na rzeczy. 

W przypadku Polkont sprawa wygląda jasno. Znajomość branży potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów, współpraca ze znanymi markami i przede wszystkim – certyfikaty. Te ostatnie, uzyskane zostały dzięki ciężkiej pracy i uznaniu inspekcji i urzędów w całej Polsce. Do najważniejszych z nich należą: 

 • certyfikat systemu zarządzania środowiskiem wg ISO 14001:2015,
 • w pełni certyfikowany personel: spawacze (nadzór spawalniczy – EWE, IWE i EN ISO 9606-1 (141,135), badacze (NDT – PN-EN ISO 9712:2012., stopień 2), elektrycy (SEP), inspektorzy malowania (NACE, FROSIO – NS476), serwis klimatyzacji (SZFO/F-GAZY),
 • uprawnienia w zakresie prowadzenia napraw wszystkich typów i rodzajów kontenerów stalowych z wyjątkiem zbiorników w kontenerach zbiornikowych.
 • certyfikacja procesów spawalniczych wg PN-EN ISO 3834-3:2007 w zakresie spawania kontenerowych konstrukcji stalowych i ich modyfikacji,
 • zakładowa kontrola jakości produkcji dotyczącą wytwarzania stalowych elementów konstrukcyjnych wg wymagań EN 1090-2:2018
  w klasach wykonania EXC1, EXC2.

Polkont sprzedaż i wynajem kontenerów

Kontenery Polkont opinie

Z Polkont współpracuje od wielu lat. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Wszystkie projekty zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami, a do mało wybrednych osób nie należę. Super obsługa klienta i pomoc na każdym etapie. ~ Michał, kierownik budowy

Organizuje eventy na Pomorzu i dopiero niedawno odkryłem, jak kontenery mogą ułatwić moją pracę. Ich mobilność i wytrzymałość można wykorzystać na tyle sposobów… Jeśli chodzi o firmę Polkont, to jak najbardziej polecam – zawsze wywiązują się z umowy terminowo i mają w ofercie dobrej jakości kontenery, nigdy nie było z nimi problemu. Duży plus za sprawny kontakt, bo z tym różnie bywa w dużych firmach. ~ Marta, organizatorka wydarzeń plenerowych

Po współpracy z kilkoma firmami zajmującymi się kontenerami lub podobnymi sprawami mogę szczerze zarekomendować Polkont. Pracując w branży TSL, przykładam szczególną wagę do jakości sprzętu i terminowości. Tutaj wszystko działa prawidłowo. ~ Kamil, właściciel firmy spedycyjnej

Polkont sprzedaż i wynajem kontenerów

Polkont kontakt

POLKONT Sp. z o.o.

UL. STARY RYNEK 15-21, LOK. 3
85-105 BYDGOSZCZ

TEL +48 55 261 03 49
MOB +48 602 709 600
+48 664 788 061
FAX:+48 55 247 68 55
E-MAIL: BIURO@POLKONT.PL

BIURO KWIDZYN

UL. GÓRKI 3A
82-500 KWIDZYN

Magazyny self storage Gdańsk – Polkontbox