„Sznurówki” Hickies to najwyższy poziom wygody i funkcjonalności

0
2382
Sznurowadła elastyczne bez wiązania Hickies sznurówki 11 1
Sznurowadła elastyczne bez wiązania Hickies sznurówki

Nie od dziś wiadomo, że dobre obuwie musi być wygodne. Bieganie, spacery, wyjścia do pracy czy ze znajomymi, wymagają posiadania odpowiednio dostosowanych butów. Oprócz samego obuwia, nie powinno się również zapominać o dobrze pasujących sznurówkach.

sznurowadla-hickies-sznurowki-elastyczne-bez-wiazania

Tylko dobrej jakości sznurówki są gwarancją komfortu użytkowego i sprawią, że nie trzeba będzie co jakiś czas ponownie ich wiązać. Najczęściej tradycyjne sznurówki nawet w najlepszym obuwiu nie spełniają naszych wymagań i koniecznie trzeba poszukać czegoś innego.

Sznurówki elastyczne bez wiązania

Jedną z propozycji to sięgnięcie po znakomity produkt, przygotowany przez amerykańską firmę Hickies. O jego jakości świadczy fakt, że firma w ciągu 4 lat sprzedała aż 5 milionów egzemplarzy! Co sprawia, że w przypadku produktów Hickies możemy mówić o innowacyjności i ponadprzeciętnej wygodzie?

sznurowadla-elastyczne-bez-wiazania-hickies-sznurowki-3

Sznurówki Hickies to nowa jakość. Wystarczy je prawidłowo zawiązać i ma się pewność, że nie będzie zachodziła konieczność ich poprawiania, czy też ponownego wiązania. Ogromny komfort oraz znakomita jakość wykonania sprawia, że jest to rozwiązanie dla osób, które stawiają wygodę na pierwszym miejscu.

sznurowki-bez-wiazania-elastyczne-sznurowadla-hickies-1 sznurowadla-hickies-sznurowki-elastyczne-bez-wiazania-1 sznurowadla-hickies-sznurowki-elastyczne-bez-wiazania-3 sznurowadla-hickies-sznurowki-elastyczne-bez-wiazania-2

Sznurówki Hickies powinny być obowiązkowym wyposażeniem wszystkich biegaczy, czy też osób, które regularnie uczęszczają do klubów fitness. Sznurowadła tej firmy to także ciekawy pomysł w przypadku obuwia dla dzieci.

Maluchy mogą mieć problemy z prawidłowym wiązaniem tradycyjnych sznurówek, a do tego są niezwykle ruchliwe i aktywne. Posiadanie sznurówek Hickies w butach dziecięcych to gwarancja bezpieczeństwa i wygody.

Podsumowując – co można zyskać, kupując sznurówki Hickies?

Na zawsze można zapomnieć o ciągłym poprawianiu sznurówek i ich ciągłym rozwiązywaniu się. Wybierając sznurówki Hickies, uzyskujmy w pełni uniwersalny produkt, ponieważ pasują one do najróżniejszych modeli obuwia. Należy też podkreślić łatwość towarzyszącą ich zakładaniu i ściąganiu. Stawiając na tego typu sznurówki, ma się również gwarancję komfortu użytkowego, związanego z pełnym ich dostosowaniem się do ruchu stóp.

Hickies to produkty skierowane do szerokiej grupy odbiorców. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą coś dla siebie.

Sznurowadła dla dzieci

Dla dzieci opracowano specjalną linię Hickies Kids. Zastosowano tutaj znakomity system sznurowania, który jest krótki i bardzo elastyczny co pozwala na perfekcyjne dopasowanie do dziecięcego obuwia. Cechą charakterystyczną sznurówek z linii Hickies Kids jest różnorodna kolorystyka i zaokrąglony kształt końcówek.

Dorośli mogą wybierać spośród kilku interesujących linii produktów. Seria Hickies 2.0,oferująca najwyższy komfort użytkowy, jaki można sobie wymarzyć, dostępna jest w ponad 20 kolorach.

Modele spod znaku Hickies Metallics, cechują się fantastycznym wykończeniem metalizowanych końcówek, dostępnych w kolorze srebrnym i złotym.

Dla wymagających klientów, lubujących się w luksusie, przygotowano Hickies z kryształkami Swarovskiego. Każdy, kto poszukuje komfortowych, nowoczesnych sznurówek, koniecznie powinien bliżej zapoznać się z produktami Hickies.